آموزش نحوه عضویت در سایت شطرنج

عضویت در سایت آقای شطرنج برای همه کاربران توصیه می شود و دلیل این توصیه این است که شطرنج بازان می توانند با ایجاد پروفایل کاربری به صورت رایگان همواره به آموزش ها، خرید ها و دانلود های خود دسترسی خواهید داشت. در این بخش عضویت سایت را برای شما فراهم کرده ایم.


آموزش نحوه عضویت در سایت شطرنج


برای این که در سایت آقای شطرنج عضو شوید ابتدا بر روی بخش ( ورود و ثبت نام) کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به ورود کاربران یا عضویت کاربران شوید و سپس بر روی بخش عصویت در سایت که در تصویر زیر با علامت فلش مشخص شده است کلیک کنید، اگر قبلا در سایت عضو شده اید می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور می توانید وارد سایت شوید، همچنین درصورت اینکه رمز خود را فراموش کرده اید می توانید با کلیک بر روی گزینه فراموشی رمز عبور، رمز جدید خود را بر روی ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد کرده اید ارسال می شود که با دریافت آن مجددا می توانید به صفحه کاربری خود وارد شوید.

 

آموزش نحوه عضویت در سایت شطرنج


حال بعد از ورود به بخش عصویت جهت تکمیل ثبت نام باید ابتدا ایمیل و سپس رمز دلخواه خودتان را وارد کنید، در این مرحله باید در نظر داشته باشید که ایمیل معتبر وارد کنید چرا که در هنگام پردازش خریدف یا فراموشی رمز عبور و همچنین اطلاعیه های مهم در خصوص حساب کاربریتان به ایمیل شما ارسال خواهد شد و در خصوص رمز عبور باید دقت کنید که رمز عبور قوی برای خود برگزینید چرا که رمز عبور سست باعث می شود اطلاعات شما در معرض خطر باشد. بعد از وارد کردن ایمیل و رمز بر روی عضویت کلیک کنید و منتظر باشید، اگر مراحل را درست انجام داده باشید شما به صورت اتوماتیک وارد صفحه کاربری خود خواهید شد.

 

آموزش نحوه عضویت در سایت شطرنج

 


خب تبریک می گوییم شما با موفقیت توانستید وارد سایت آقای شطرنج شوید، اما آقای شطرنج امکانات ویژه ای برای افرادی که به عضویت این سایت درآمدند دارد مانند، مشاهده تمام سفارشات خود از اولین روز، مشاهده دوره های خریداری شده، مشاهده علاقه مندی ها( مطالب و آموزش هایی که کاربر به عنوان علاقه مندی اضافه می کند) مشاهده دانلود ها و همچنین دانلود مجدد فایل های خریداری شده از بخش دانلود ها، تعیین آدرس برای ارسال سفارشات به جهت تسریع در فرآیند ارسال سفارشات، کیف پول که کاربر می تواند با شارژ کیف پول خود از طریق کیف پول اقدام به خرید از سایت کند، جزئیات حساب کاربری که به شما امکان تغییر اسم، رمز و عکس پروفایل را تغییر دهید.

همچنین در این بخش کلیه دوره های برگزار شده در سایت، دوره های شرکت کننده، دوره هایی که در پیش پرداخت شما قرار دارد و همچنین کیف پول شما را نشان می دهد و در بخش دیگری می توانید جدید ترین مقالات را مشاهده کنید که توسط مدیر برای شما ها گلچین شده است.